Korozyondan koruyoruz

Gelişim Denizcilik Raspa ve Boya olarak amacımız, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve müşterilerimize örnek bir kalite ile en iyi hizmeti sunmaktır.

Gelişim Denizcilik her yıl yüzlerce tamir gemisine hizmet vermenin yanısıra yeni inşa edilen kuruyük gemileri, kimyasal tankerler, balıkçı gemileri, feribotlar, römörkörler, askeri gemiler ve çok amaçlı gemi projelerinde yer almakta, Havalimanı, Köprü, Depolama Tankları, Enerji tesisleri gibi projelerde yüzey temizliği ve kaplama/boyama çözümleri sunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti yaklaşımı ile, uzun yıllara dayalı iş ortaklıkları geliştirmekte, uluslararası güvenlik ve kalite standartlarına uygun çalışmalarla başarısını ortaya koymaktadır.

Gelişim Denizcilik yüksek teknoloji ve insan kaynağına yatırım yaparak yenilikçi ve sürdürülebilir çözümlerle daha güvenli, daha çevreci ve daha üretken çalışma modelleriyle sektöründe öncü olmaya devam edecektir.

Gelişim Denizcilik Hüseyin Şahin tarafından Haliç tersanelerinde 1975 yılında kuruldu. Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle bugün özellikle Denizcilik sektöründe saygın bir konuma sahiptir. Faaliyet konusu ile ilgili teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek hem kalite hem de hızda lider olmayı benimsemiştir.