Su Jeti Uygulamaları

Gelişim Denizcilik yıllar geçtikçe kullanımı artan UHP yüksek basınçlı su sistemlerinde yüzey temizliği için etkili ve çevreci hizmetler sunmaktadır.

Su jeti uygulamaları çok az çevresel yan etkisi olan tozsuz raspalama yöntemidir.Su jetlerinin kullanımı ayrıca püskürtme malzemelerinin toplanmasını ve atılmasını ortadan kaldırmanın ekolojik avantajına sahiptir. Su raspası ayrıca grid raspa (klasik raspalama yöntemlerinin ) kullanımının tehlikeli olduğu rafineriler gibi hassas alanlar için idealdir.

Gelişim Denizcilik tecrübeli ekibi ile 400-600 bar HPWJ yüzey temizliği/yıkama ve 2500 Bar'a kadarda UHP su raspası hizmeti vermektedir. Ayrıca firmamızın bünyesinde bulundurduğu atık su ve boyayı vakum sistemi ile toplayan UHP kapalı sistem robotları ile yüzey işlemlerinde çözümler sunmaktadır.

400-600 Bar HPWJ Yıkama

1000-2500 Bar Su Raspası

Kapalı Sistem UHP Robotlar

Kumlama işleminden farklı olarak su jeti uygulaması, kalıntı bırakmaz ve kıvılcım oluşturmaz. Patlayıcı ortamlarda güvenle kullanılabilir bir uygulamadır.

Doğa dostu bir uygulama olan su jeti teknolojisindeki en son gelişmeler takip edilmekte ve bu teknolojinin endüstriyel alanlarda yaygınlaştırılması amacıyla Ar-Ge faaliyetleri yürütülmektedir.

Su Jeti Uygulamaları

Referans Projeler